www.andreaspinarova.cz

AktualityKURZ JÓGA A SM SYSTÉM - jak na bolesti zad?


V létě nepoběží pravidelné lekce Jógy a SM systému. V srpnu nás ale čeká celodenní kurz na téma Jóga a SM systém - jak na bolesti zad?

Jóga a cvičení s lanem na SM systém se navzájem úžasně doplňují a v terapii bolestí zad se mi tato kombinace dlouhodobě osvědčila nejlépe.

V průběhu kurzu se společně podíváme na nejčastější možné příčiny bolestí zad a kloubů (hallux valgus, plochonoží, výhřez disku, skolióza, bolesti ramen, bolesti kyčlí, přetížení v oblasti bederní, hrudní a krční páteře).

Prakticky si ukážeme, jak s nimi pracovat a naučíme se sestavu cviků, která vám pomůže potíže zmírnit a nebo se jich zbavit úplně. Věřte, že stejně důležité jako cvičení je Vaše chuť věci měnit, něco pro změnu udělat a vydržet!

TERMÍN: 8.8.2020 9-17 hod.
CENA: 2.900,- Kč

Místo konání: Svět pod Palmovkou, nám. Dr. Holého 13, Praha 8
Další informace a objednávku kurzu najdete na stránkách mé virtuální tělocvičny WWW.ZDRAVOCVICNA.CZ >>

Obsah kurzu:
1. Diagnostika. Prakticky si na svých tělech ukážeme, na které věci se zaměřit při hledání příčin bolestí zad.
2. Chodidlo. Vyzkoušíme si, jakým způsobem chodidlo ovlivňuje fungování našeho těla a naučíme se cviky na korekci vbočeného palce (Hallux valgus).
3. Naučíme se Jógové pozice a cviky s elastickým lanem na SM systém, které cílí na nejčastější možné příčiny bolestí zad a kloubů (hallux valgus, plochonoží, výhřez disku, skolióza, bolesti ramen, bolesti kyčlí, přetížení v oblasti bederní, hrudní a krční páteře).
4. Každý si domů odnese svou sestavu cviků, která bude vyhovovat jeho potřebám.
5. V kurzu nás je vždy max. 10, bude tedy prostor pro individuální řešení daných obtíží.
6. Vše srozumitelně vysvětlím, bude Vás to bavit.

Učila jsem se a stále se učím z toho, jak na konkrétní podněty reagují naše svaly, klouby a jak je výsledek terapie udržitelný v čase.

Jedině vlastní prožitou zkušeností a výsledky terapie si můžu být jistá, že zvolený přístup je správný.

Postupy v terapiích a forma provedení jednotlivých pozic jsou výsledkem mých dlouhodobých osobních zkušeností a výsledků terapií mých klientů.

Mám dlouholeté zkušenosti v terapii bolesti zad a již desítky uzdravených klientů, kteří se svých obtíží dokázali cvičením zbavit. Klienti mne vyhledávají s již konkrétní diagnózou poruchy pohybového aparátu, nejčastěji se jedná o výhřez meziobratlového disku, skoliózu, bolesti kyčlí, nestejnou délku končetin a hallux valgus.

Počet míst v kurzu je maximálně 10 účastníků.

Těším se,
Andrea

Lekce JógyE-shop SM systémIndividuální lekce SM systém