www.osobnitrenerka.com

Lekce Jógy

Mé lekce jógy jsou zaměřené především na zdravotní aspekt pohybu s propojením dechu, těla a mysli. Během lekcí cílíme na zlepšení koncentrace a budování návyků správného držení těla pomocí vývojových pozic. Učíme se vnímat, jak tělo funguje a pracujeme s vlastním prožitkem pohybu, který nám tvoří naší Jógovou praxi. Lekce jsou vedeny tak, aby byly přínosem každému, i bez předchozí zkušenosti.

Pravidelné cvičení vede nejen k rozvoji těla, ale i mysli. V józe je důležité vyvolat program vzpřímení, který je člověku vrozený, proto je důležité při cvičení správně řadit za sebou polohy, které postupně upevňují a stabilizují vzpřímené držení těla. Napřímená páteř je potom nezbytným předpokladem pro cvičení pránájámy, koncentrace a meditace.

Využívám zkušenosti získané dlouholetým vedením skupinových a individuálních lekcí. V mém projevu a pohledu na pohyb mne ovlivnila zejména praxe a studium u PhDr. Jiřího Čumpelíka, osobnosti české rehabilitace a Jógy.

Lekce Jógy v centru Meridian

Od září 2018 se nově potkáváme na úterních lekcích Jógy na Klinice Meridian, Sokolovská 209, Praha 9 (naproti "M" Vysočanská) - mapa zde.

Lekce Jógy v Meridianu jsou vedeny formou OTEVŘENÝCH LEKCÍ, ne formou KURZU pro uzavřenou skupinu. Prosím, rezervujte si svá místa v každé jednotlivé lekci v rezervačním systému. Děkuji.

Klinika Meridian|Sokolovská 209|Praha 9|zvonek Klinika Meridian, 2.patro.

ÚTERÝ
17.30 - 18.30 hod. | JEMNÁ JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
19.00 - 20.00 hod. | JÓGA PRO STŘEDNĚ POKROČILÉ
Rezervace míst možná nejdříve 14 dnů před termínem lekce.


Cena jednotlivé lekce: 180,- Kč
Výhodná permanentka na 5 lekcí: 825,- Kč (165,- Kč/lekce)
Výhodná permanentka na 10 lekcí: 1.500,- Kč (150,- Kč/lekce)
Permanentky si můžete zakoupit u lektorky před začátkem lekce. Permanentka je přenosná, platnost 3 a 6 měsíců.
Pomůcky na cvičení - podložky na jógu, jóga bločky a pásky jsou k dispozici zdarma.
Místo v lekci si vždy rezervujte v rezervačním systému (platí i pro majitele permanentek).

JEMNÁ JÓGA pro zdravá záda
Lekce vhodná i pro úplné začátečníky, zaměřená především na zdravotní aspekt pohybu. Cílem je posílení schopnosti koncentrace a budování návyků správného držení těla pomocí vývojových pozic. Učíme se vnímat, jak tělo funguje a jak předcházet zdravotním problémům a bolesti. Lekce jsou vedeny tak, aby byly přínosem každému, i bez předchozí zkušenosti. Více informací.

JÓGA pro mírně až středně pokročilé
Předchozí zkušenost s Jógou může být výhodou. Nicméně není podmínkou. Cílíme na zdravotní aspekt pohybu, schopnost koncentrace a využívání vývojových pozic k budování návyků správného držení těla. Procházíme pozice pro uvolnění hrudníku, stabilizaci v oblasti pánve, ramen a lopatek a zlepšení funkce chodidel, které jsou cestou k napřímení páteře. Učíme se vnímat, jak tělo funguje a jak předcházet zdravotním problémům a bolesti. Na základních vývojových pozicích v leže stavíme pozice stojné. Vždy s respektem k anatomickým limitům a možnostem našeho těla. Prohlubujeme práci s dechem.
Více informací.

Závěr obou lekcí je vždy věnován relaxaci k doznívání jógové praxe, která vede k celkovému zklidnění.
© 2016 Andrea Špinarová